Asa Foetida

7.26 лв.10.09 лв.

Аса фетида, асафетида, Аза фетида, азафетида – Основни показания:

ОСНОВНИ ПОКАЗАНИЯ:
* метеоризъм
* диспепсии
* спазмофилия

КРИТЕРИИ ЗА ИЗБОР:
* усещане за топка в гърлото или хранопровода
* балониране на стомаха
* аерофагия, придружени с шумни оригвания
* изтръпване, мравучкане
* свръхчувствителност към болка

Код: Няма Категория:

Описание

Ботаническо име: Asa foetida

Аса фоетида

Семейство: Apiaceae

Synonyms: Farula narthex., Ferula persica, Narthex asafoetida., Scorodosma foetidum, Ferula foetida
English: Asafetida, Devil’s dung, Hing
French: Ase fétide
German: Asant, Stinkasant, Teufelsdreck
Family Apiaceae

Внимание:

За избора на хомеопатично лекарство се посъветвайте с Вашия хомеопат!
Самолечението с хомеопатични лекарства не е желателно!
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Не използвайте след изтичане срока на годност.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.

Допълнителна информация

Потенция

30С, 200C

Количество

80 гранули, 10 мл течност

Отзиви

Все още няма отзиви.

Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.